ארגון משפחה חדשה מתעסק בדיני משפחה ותומך באלו אשר החוקים בישראל אינם מכירים בתא המשפחתי שלהם. בראש הארגון עומדת עו"ד אירית רוזנבלום, אשר זכתה בשנת 2012 בפרס הבינלאומי היוקרתי STEVIE המוקדש לנשים בתחום העסקים.

תחת עו"ד רוזנבלום נמצאים עורכי דין אשר מתמחים בנושא של זכויות אדם ודיני משפחה. הארגון עוזר בתחום הכרת נישואין מחוץ למסגרת הרבנות, העלאת מודעות החברה לסוגיה סבוכה זו תוך תרומה למאבק הציבורי בתחום. לפי תפיסת הארגון כל הזוגות הנשואים בישראל צריכים להיות שווי זכויות וכל משפחה צריכה להיות מוכרת ככזו.

השירותים הרבים שניתנים במסגרת הארגון הם עריכה ותמיכה בטקסי נישואין אזרחיים, עזרה בסוגיות שונות של אימוץ כמו אימוץ ילד בן-הזוג או ליווי בתהליך של פונדקאות, הכנת הסכמי ידועים בציבור, הסכמי הורות ועזרה וליווי בתהליך של צוואה.

עובדים זרים המתקשים בתהליכים של הכרה בנישואין שלהם, באימוץ או בכל בעיה משפטית אחרת הקשורה לתחום המשפחה יכולים לפנות אל הארגון הזה, אשר מומחיותו וניסיונו בתחום יכולים להיות לו לעזר רב.

כתובת הארגון: רח' נחמני 34, תל אביב 65795. קבלת קהל נעשית לאחר תיאום מראש בין הימים א' עד ה' וכן בין השעות 09:00 ל-17:00.

טלפון הארגון: 03-5660504

אימייל הארגון: newfamily@newfamily.org.il

אתר הארגון, ובו מידע נגיש ופרטים שונים על פעילות הארגון. כמו כן, ניתן למצוא באתר חדשות וכתבות בתחומים שונים של זכויות אדם וזכויות משפחה. מומלץ ביותר להיכנס: http://www.newfamily.org.il

דף הארגון בפייסבוק: https://www.facebook.com/NewFamilyIL

נושאים חשובים


זכויות עובד זר

בישראל מוגנות זכויות עובד זר כמו זכויות עובד רגיל, ולכן כל עובד זר המועסק בישראל (עם/ללא אשרת עבודה) זכאי למגוון זכויות.

לקריאה נוספת

היתר העסקה

אדם שאינו אזרח או תושב הארץ מוגדר בחוק כעובד זר, והעסקתו דורשת היתר העסקה לעובד זר הניתן על-ידי יחידות הסמך לעובדים זרים.

לקריאה נוספת

העסקת עובד זר לא חוקי

העסקת עובד זר באופן לא חוקי, בכל מדינה, יכולה לגרור צעדים קשים נגד המעסיק. גם בישראל, ישנן לא מעט תקנות נגד עניין זה, שיכולות להיות משמעותיות מאוד.

לקריאה נוספת

משטרת ההגירה

מינהלת ההגירה (הידועה גם בשם יחידת האכיפה לזרים) הוקמה בשנת 2002 מתוקף החלטת הממשלה, מאחר ובאותה תקופה הגיע מספר העובדים הזרים בארץ למעל 400,000.

לקריאה נוספת

הבהרה

המידע המופיע בדף זה הוא כללי בלבד, ואין בו בכדי להוות חוות דעת מוסמכת או ייעוץ מוסמך. אנו עושים ככל האפשר על מנת לשמור אותו מדוייק ומעודכן, אך בהחלט יתכנו כי חלק מן המידע לא יהיה עדכני או מדויק. על הקורא לפנות לקבלת חוות דעת או ייעוץ מקצועיים לפני כל שימוש במידע המופיע באתר זה. אין המידע מהווה תחליף לייעוץ מקצועי של עורך דין מוסמך או של איש מקצוע בעל הסמכה מתאימה. אין בעלי האתר והמחברים נושאים בכל אחריות מסוג כלשהו לכל נזק מכל סוג שהוא העשוי להגרם בעקבות שימוש במידע כלשהו המופיע באתר.

הבהרה

עובדים זרים

כל הזכויות שמורות © 2013-2024