תוכן [ הסתר ]

מלבד ענפי ההעסקה הטיפוסיים בהם מועסקים עובדים זרים, כדוגמת: ענף הסיעוד, הבנייה והחקלאות, ישנו תת ענף נוסף בו מועסקים עובדים זרים והוא ענף הובלות. בדרך כלל מדובר בקבוצות של עובדים זרים המתאגדים יחדיו ומציעים את שירותיהם להובלת פרטי ריהוט במשקל קל עד בינוני. מכיוון שמעבר דירה נחשב כיום לחלק בלתי נפרד מחיי האדם המודרני, יותר ויותר אנשים זקוקים לעזרה מקצועית של מובילים בהעברת תכולת הדירה הישנה אל החדשה.

במאמר הבא, נפרט אודות ענף שירותי ההובלות ומגוון שירותיו הניתנים לקהל הרחב.

על חברות הובלה?

חברות הובלה הן חברות המתמחות בשירותי הובלות ושינוע של מטענים כבדים ותכולות של בתים. כל חברת הובלה מחזיקה בצי של משאיות הובלה וחלוקה מקצועיות המכילות ארגז רחב וגבוהה, בו ניתן להעמיס מטענים או רהיטים כבדים ושבירים. כאמור, לכל חברת הובלות צי של מובילים וסבלים מיומנים וחזקים, המסוגלים לשאת ולהעביר משקלים כבדים במיוחד על גבם. כיום, ניתן למצוא שירותי הובלות בכל רחבי הארץ, לרבות: הובלות במרכז, הובלה בצפון, הובלה בשרון, הובלה בדרום והובלה במודיעין.

אילו שירותי הובלות מעניקות חברות הובלה ללקוחותיהם?

מטריית השירותים שמעניקה חברת הובלות מונה, בין היתר, את השירותים הבאים:

הובלות דירות, הובלות משרדים, הובלות רהיטים, הובלות בינלאומיות, הובלת מטענים כמו גם שירותי אריזה, פריקה והרכבת רהיטים.

מהן עלויות השכרת שירותי חברת הובלות?

באופן כללי, עלויות מעבר דירה הכרוכות בהזמנת שירותי הובלות עשויות להשתנות מחברה לחברה ובהתאם לאופי השירות, כאשר באופן כללי, טווח מחיר שירותי הובלות הינו כדלקמן:

  • במידה והנכם גרים בבניין ללא מעלית, או במידה והריהוט שרכשתם איננו נכנס במעברי הדירה ועליכם להזמין מנוף, שעת שימוש במנוף תעלה לכם בין: 200 ₪ לשעה ועד 400 ₪.
  • עלות הרכבה ופירוק של מזגנים מפוצלים כרוכה בעלויות של עד 1200 ₪.
  • אם תרצו כי חברת ההובלות תארוז את חפציכם, שירות זה יעלה לכם בין 25 ₪ ל – 45 ₪.
  • שירותי פירוק והרכבה של מיטות נוער, שולחן סלון או שולחנות מטבח מוערכים במאה שקלים.
  • שירותי הרכבה ופירוק של ארונות יעלו לכם כמאתיים וחמישים שקלים.

יחד עם זאת, אם ברצונכם לדעת את עלות העברת תכולה של דירות, מוטב שתדעו כי העברת דירה סטנדרטית בגודל ממוצע תעלה לכם בין 1,800 ל – 2,000 ₪, בעוד המחיר הממוצע של שירותי הובלות של דירות קטנות נע בין 800 ₪ ל – 1,200 ₪. כמו כן, הובלת דירות גדולות ובתים בהם יש צורך במנוף עלות שירותי הובלות עשויה להגיע לסכום של: 5,000 ₪. הובלות של מספר פריטים בודדים עשויה לעלות בין 300 ₪ ל – 600 ₪.

עם אילו חברות הובלה מומלץ לעבוד?

בכדי לקבל שירות מקצועי, אמין, יעיל ואחראי, אנו ממליצים לכם לפנות רק לחברת הובלות המנפיקה חשבוניות ומחזיקה בתיק מס חוקי. תמיד כדאי לבקש המלצות מחברים על חברות הובלה אמינות. כמו כן, אנו ממליצים לכם לבקש הצעת מחיר מדויקת עם פירוט כל שירותי ההובלה הדרושים לכם וכן מהו מספר המובילים הדרוש למעבר. שימרו אסמכתא זו עד לתום המעבר, על מנת שבמידה ולא תקבלו את מבוקשכם, תוכלו לתבוע את כספכם בחזרה.

לסיכום, אם הנכם נמצאים לקראת הליך של מעבר דירה, אנו ממליצים לכם לבחור בחברת הובלות אמינה ומקצועית.

נושאים חשובים


זכויות עובד זר

בישראל מוגנות זכויות עובד זר כמו זכויות עובד רגיל, ולכן כל עובד זר המועסק בישראל (עם/ללא אשרת עבודה) זכאי למגוון זכויות.

לקריאה נוספת

היתר העסקה

אדם שאינו אזרח או תושב הארץ מוגדר בחוק כעובד זר, והעסקתו דורשת היתר העסקה לעובד זר הניתן על-ידי יחידות הסמך לעובדים זרים.

לקריאה נוספת

העסקת עובד זר לא חוקי

העסקת עובד זר באופן לא חוקי, בכל מדינה, יכולה לגרור צעדים קשים נגד המעסיק. גם בישראל, ישנן לא מעט תקנות נגד עניין זה, שיכולות להיות משמעותיות מאוד.

לקריאה נוספת

משטרת ההגירה

מינהלת ההגירה (הידועה גם בשם יחידת האכיפה לזרים) הוקמה בשנת 2002 מתוקף החלטת הממשלה, מאחר ובאותה תקופה הגיע מספר העובדים הזרים בארץ למעל 400,000.

לקריאה נוספת

הבהרה

המידע המופיע בדף זה הוא כללי בלבד, ואין בו בכדי להוות חוות דעת מוסמכת או ייעוץ מוסמך. אנו עושים ככל האפשר על מנת לשמור אותו מדוייק ומעודכן, אך בהחלט יתכנו כי חלק מן המידע לא יהיה עדכני או מדויק. על הקורא לפנות לקבלת חוות דעת או ייעוץ מקצועיים לפני כל שימוש במידע המופיע באתר זה. אין המידע מהווה תחליף לייעוץ מקצועי של עורך דין מוסמך או של איש מקצוע בעל הסמכה מתאימה. אין בעלי האתר והמחברים נושאים בכל אחריות מסוג כלשהו לכל נזק מכל סוג שהוא העשוי להגרם בעקבות שימוש במידע כלשהו המופיע באתר.

הבהרה

עובדים זרים

כל הזכויות שמורות © 2013-2024