בניגוד לעובד זר, אשר מן הסתם, משאביו ויכולותיו מוגבלים, בית האבות כולל מערכות רבות ומשאבים מרובים אשר מטרתם לתמוך בקשיש הסיעודי ולתת לו, לא רק איכות טיפול, אלה גם איכות חיים משופרת. ככלל, בית אבות מציע מספר יתרונות יחסיים, לעומת הישארות בבית.

- חיי תרבות וחברה עשירים ומגוונים.

- תמיכה רפואית וסיעודית מלאה.

- בטחון אישי משופר.

- שירותים מלונאים כוללים.

חשוב להבין, בית אבות הוא גוף כלכלי, המספק מגוון רחב של שירותים ומוצרים ללקוחותיו (הקשישים הסיעודיים ומשפחותיהם), ככל עסק מטרתו היא לשרת את לקוחותיו בצורה הטובה ביותר, לשפר באופן תמידי את השירות הניתן להם, גם כדי שלא יעברו לבית מתחרה...

יתרון חשוב של בית האבות היא הורדת הנטל הקשה מהמשפחה בטיפול בקשיש סיעודי. אחד האינדיקטורים של בית אבות טוב ואיכותי הוא כאשר המטלה העיקרית שתישאר בידי המשפחה היא ביקור הקשיש הסיעודי.

ברבן: ייעוץ לבחירת בתי אבות ודיור מוגן

מחפשים בית אבות להורים? ברבן יסייעו לכם לבחור בית אבות או דיור מוגן ללא תשלום.

קבלו החלטה מושכלת ונבונה, המבוססת על הניסיון המקצועי של ברבן משנת 1999.

054-425-2172

baraban.co.il

נושאים חשובים


זכויות עובד זר

בישראל מוגנות זכויות עובד זר כמו זכויות עובד רגיל, ולכן כל עובד זר המועסק בישראל (עם/ללא אשרת עבודה) זכאי למגוון זכויות.

לקריאה נוספת

היתר העסקה

אדם שאינו אזרח או תושב הארץ מוגדר בחוק כעובד זר, והעסקתו דורשת היתר העסקה לעובד זר הניתן על-ידי יחידות הסמך לעובדים זרים.

לקריאה נוספת

העסקת עובד זר לא חוקי

העסקת עובד זר באופן לא חוקי, בכל מדינה, יכולה לגרור צעדים קשים נגד המעסיק. גם בישראל, ישנן לא מעט תקנות נגד עניין זה, שיכולות להיות משמעותיות מאוד.

לקריאה נוספת

משטרת ההגירה

מינהלת ההגירה (הידועה גם בשם יחידת האכיפה לזרים) הוקמה בשנת 2002 מתוקף החלטת הממשלה, מאחר ובאותה תקופה הגיע מספר העובדים הזרים בארץ למעל 400,000.

לקריאה נוספת

הבהרה

המידע המופיע בדף זה הוא כללי בלבד, ואין בו בכדי להוות חוות דעת מוסמכת או ייעוץ מוסמך. אנו עושים ככל האפשר על מנת לשמור אותו מדוייק ומעודכן, אך בהחלט יתכנו כי חלק מן המידע לא יהיה עדכני או מדויק. על הקורא לפנות לקבלת חוות דעת או ייעוץ מקצועיים לפני כל שימוש במידע המופיע באתר זה. אין המידע מהווה תחליף לייעוץ מקצועי של עורך דין מוסמך או של איש מקצוע בעל הסמכה מתאימה. אין בעלי האתר והמחברים נושאים בכל אחריות מסוג כלשהו לכל נזק מכל סוג שהוא העשוי להגרם בעקבות שימוש במידע כלשהו המופיע באתר.

הבהרה

עובדים זרים

כל הזכויות שמורות © 2013-2024